Wybierz język

Strona główna Mieszkanie 3 pokojowe Poznań wynajem

Mieszkanie 3 pokojowe Poznań wynajem

Aktualnie wszystkie mieszkania z naszej oferty są wynajęte. Chcesz dowiedzieć się więcej o wznowieniu oferty lub planowanych uruchomieniach kolejnych lokalizacji
wypełnij poniższy formularz.

W Poznaniu zadomawiamy się na dłużej…szykujemy sporą ofertę mieszkań na wynajem! 3 pokojowe mieszkania do wynajęcia od Vantage Rent to nowoczesne, w pełni umeblowane lokale, w których codzienne życie jest komfortowe. Dzięki lokalom usługowym w parterze, codzienne sprawy załatwisz od ręki, a doskonała lokalizacja daje Ci dostęp do placówek edukacyjnych, licznych punktów usługowych, czy terenów spacerowych. Chcesz dostać się w inną część miasta? Ułatwią Ci to ścieżki rowerowe i bardzo dobre połączenia komunikacji miejskiej! Nie czekaj, sprawdź wolne mieszkania!

3 pokojowe mieszkania do wynajęcia – Poznań, miasto…

…skojarzenia mogą być różne, ale my wiemy jedno – Poznań to miasto, które ma wiele do zaoferowania! Piękna ulica Piotrowska, czy Stary Rynek…z naszych inwestycji do każdej miejscówki dostaniesz się bez problemu dzięki licznym połączeniom komunikacji miejskiej. Wolisz spędzić czas w mieszkaniach? No problem – zadbaliśmy o to, aby czas spędzony w mieszkaniu był wygodny i przyjemny. Lokale wyposażyliśmy w nowoczesne meble, a także wysokiej jakości, energooszczędny sprzęt AGD. Wszystko po to, aby nasi najemcy czuli się w naszych mieszkaniach jak u siebie.

Dobrze, że
jesteś z nami!

Zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania?
Śmiało, zostaw swoje dane kontaktowe i pozwól, że rozwiejemy Twoje wątpliwości.

W jakim mieście szukasz mieszkania na wynajem?

W jakim języku mamy się kontaktować?

? Menu