Wybierz język

Strona główna Mieszkania 2- i 3-pokojowe na wynajem Łódź

Mieszkania 2- i 3-pokojowe na wynajem Łódź

Wyświetl:

10 20 35

Informacje dodatkowe

Usuń wszystkie filtry Więcej filtrów

Wiemy, jak trudno trafić na dobre mieszkanie do wynajęcia, pozbawione mebli rodem z PRL czy właściciela, z którym niełatwo znaleźć wspólny język. Wychodzimy temu naprzeciw i oferujemy mieszkania na wynajem od firmy – oprócz nowoczesnego, wyposażonego lokalu gwarantujemy bezstresowe załatwianie formalności, jasne rozliczenia i opiekę przez cały okres najmu. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że różni najemcy, to różne potrzeby, więc w naszej ofercie znajdują się mieszkania o różnorodnych metrażach, w tym mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe na wynajem.

Mieszkania 2-pokojowe na wynajem w Łodzi – funkcjonalne wyposażenie na pierwszym miejscu

Mieszkania na wynajem od firmy to gwarancja wyposażonego i umeblowanego mieszkania. Chcemy, aby nasi najemcy wprowadzając się do naszych lokali, od razu czuli się jak u siebie. Dbamy o to, aby wszyscy mieli świadomość, że w Vantage Rent mieszkasz jak chcesz i z kim chcesz. Z drugą połówką, rodziną, znajomymi, czy zwierzakiem – to jest Twój wybór. A co więcej – w naszych mieszkaniach możesz mieszkać ze swoim pupilem bez dodatkowych opłat!

W mieszkaniach zadbaliśmy o wysokiej jakości wyposażenie – w kuchniach i łazienkach zainstalowaliśmy markowy sprzęt AGD, a w nim:

  • lodówkę,
  • piekarnik,
  • płytę indukcyjną,
  • pralkę.

Oprócz urządzeń w lokalach znajdują się też najpotrzebniejsze meble, jak:

  • pakowne szafy w zabudowie,
  • wygodna kanapa i łóżko,
  • szafka RTV i stolik koktajlowy,
  • stół z krzesłami.

Resztę mieszkania możesz urządzić po swojemu – w końcu to Ty wiesz najlepiej, w jakich przestrzeniach czujesz się komfortowo. Domowa dżungla z mnóstwem roślinek, czy może styl minimalistyczny? Wszystko zależy od Ciebie.

Mieszkania 2- i 3-pokojowe do wynajęcia w Łodzi – wynajem bez pośredników

Oprócz wyposażenia i umeblowania dbamy również o sprawy formalne – chcemy, aby nasi najemcy nie musieli przeżywać niepotrzebnego stresu z tym związanego. Oferujemy stabilną, klarowną umowę i najem na jasnych warunkach. Od momentu obejrzenia mieszkania, aż do zakończenia najmu, dbamy o wszystkie formalności i odpowiadamy na każde pytanie. Zasady rozliczeń za najem mieszkań od firmy również są jasne, co po pierwszym roku najmu potwierdza aż 93% naszych najemców.
Nie czekaj, sprawdź mieszkania do wynajęcia w Łodzi w ofercie Vantage Rent.

 

Dobrze, że
jesteś z nami!

Zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania?
Śmiało, zostaw swoje dane kontaktowe i pozwól, że rozwiejemy Twoje wątpliwości.

W jakim mieście szukasz mieszkania na wynajem?

W jakim języku mamy się kontaktować?

? Menu