Wybierz język

Strona główna Kawalerki do wynajęcia Łódź

Kawalerki do wynajęcia Łódź

Wyświetl:

10 20 35

Informacje dodatkowe

Usuń wszystkie filtry Więcej filtrów

Poszukiwanie idealnego mieszkania jednopokojowego może przyprawić o ból głowy…dlatego przychodzimy z pomocą! W naszej ofercie posiadamy piękne, nowoczesne kawalerki do wynajęcia w Łodzi. W pełni wyposażone, umeblowane przestrzenie, których wynajem będzie czystą przyjemnością. Przez cały proces przeprowadzi Cię dedykowany opiekun, a Ty możesz bezstresowo zaplanować swoją przeprowadzkę. Ale przed tym…przeczytaj kilka słów o naszych mieszkaniach, aby dowiedzieć się, jakie możliwości oferujemy.

Kawalerka na wynajem w Łodzi z funkcjonalnym wyposażeniem

Nasze kawalerki do wynajęcia w Łodzi są w pełni wyposażone w wysokiej jakości sprzęt AGD. Wśród markowych sprzętów znajdziesz między innymi:

  • pralkę,
  • lodówkę,
  • piekarnik,
  • płytę indukcyjną.

Dbamy o dobro naszej planety, a także optymalizację wysokości rachunków, dlatego też postawiliśmy na oszczędzanie energii – sprzęty w naszych mieszkaniach są energooszczędne. Zadbaliśmy również o to, aby mieszkania były w pełni umeblowane i urządzone w komfortowy sposób. Chcemy, aby nasi najemcy czuli się w mieszkaniach Vantage Rent jak u siebie. Sprawdź dostępne mieszkania na wynajem w Łodzi.

Kawalerka na wynajem – Łódź stoi przed Tobą otworem

Biorąc pod uwagę kawalerki na wynajem, Łódź jest strzałem w dziesiątkę. Jest to miasto, które ma naprawdę wiele do zaoferowania, a co więcej – nasze mieszkania na wynajem znajdują się w okolicach, które pozwolą Ci czerpać z tego miasta jak najwięcej. Wynajmując kawalerkę od Vantage Rent w pod ręką będziesz mieć:

  • sklepy i punkty usługowe,
  • parki i tereny zielone – idealne na spacer z psem (Tak! U nas możesz mieszkać ze zwierzakiem bez dodatkowych opłat 🐶),
  • placówki edukacyjne,
  • przystanki komunikacji miejskiej, dzięki którym dostaniesz się w każdą część miasta.

Nie czekaj, wybierz wymarzony metraż i zamieszkaj w jednej z najlepszej lokalizacji w Łodzi!

Dobrze, że
jesteś z nami!

Zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania?
Śmiało, zostaw swoje dane kontaktowe i pozwól, że rozwiejemy Twoje wątpliwości.

W jakim mieście szukasz mieszkania na wynajem?

W jakim języku mamy się kontaktować?

? Menu