Wybierz język

Strona główna Mieszkania do wynajęcia Łódź

Mieszkania do wynajęcia Łódź

Wyświetl:

10 20 35

Informacje dodatkowe

Usuń wszystkie filtry Więcej filtrów

Czy wiesz, że Łódź bywa nazywana polskim Manchesterem? Wszystko za sprawą dominującego tu niegdyś przemysłu tekstylnego. Znaleźć nowoczesne mieszkanie w polskim Manchesterze, mieszkać w atrakcyjnej lokalizacji i mieć wszystko, co potrzebne do życia pod ręką – brzmi intrygująco? Zapraszamy do przeczytania paru wskazówek dotyczących wynajęcia mieszkania w Łodzi.

Łódź – mieszkanie na wynajem w rewelacyjnej lokalizacji

Mieszkania na wynajem Vantage Rent znajdują się w Nowym Centrum Łodzi – okolicy, która ma naprawdę wiele do zaoferowania. To nowoczesna przestrzeń w centrum miasta, która łączy w sobie biznes, handel, kulturę. Wybierając mieszkanie na wynajem na Tuwima 64 w Łodzi, wybierasz komfortowe życie – liczne punkty usługowe, lokale gastronomiczne, placówki edukacyjne są w zasięgu ręki. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana, więc jeśli chcesz eksplorować inne zakątki miasta – komunikacja miejska ułatwi Ci zadanie. Wolisz spacer lub jazdę na rowerze? Do najpopularniejszej ul. Piotrkowskiej masz jedyne 1,5 km, a od Manufaktury dzieli Cię 3 km-wa trasa. Sprawdź ofertę mieszkań do wynajęcia w Łodzi.

Mieszkania do wynajęcia w Łodzi – różnorodne metraże

Spośród mieszkań na wynajem w Łodzi można wybierać różnorodne metraże. Biorąc pod uwagę Łódź, mieszkania do wynajęcia posiadają balkony i ogródki. Mieszkańcy mają również możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w parkingu podziemnym lub komórki lokatorskiej. W naszej ofercie znajdziecie kawalerki, mieszkania 2-pokojowe czy 3-pokojowe, idealne dla rodziny, paczki znajomych, czy pary 2+1, gdzie “+1” ma cztery łapy i szczeka lub miauczy. 🐶 Tak, w naszych mieszkaniach możesz mieszkać ze zwierzakiem!

Sprawdź kawalerki do wynajęcia – Łódź

Dobrze, że
jesteś z nami!

Zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania?
Śmiało, zostaw swoje dane kontaktowe i pozwól, że rozwiejemy Twoje wątpliwości.

W jakim mieście szukasz mieszkania na wynajem?

W jakim języku mamy się kontaktować?

? Menu