Wybierz język

Strona główna Mieszkanie 2 pokojowe Poznań wynajem

Mieszkanie 2 pokojowe Poznań wynajem

Wyświetl:

10 20 35

Informacje dodatkowe

Usuń wszystkie filtry Więcej filtrów

Mieszkanie na wynajem od Vantage Rent to miejsce, w którym możesz być w stu procentach sobą. Możesz mieszkać jak chcesz i z kim chcesz – włączając w to swojego pupila. Za zwierzaki w mieszkaniu nie pobieramy dodatkowych opłat! Wynajmując dwupokojowe mieszkanie w Poznaniu masz gwarancję, że wprowadzasz się do nowoczesnego, umeblowanego mieszkania, w którym możesz poczuć się jak u siebie. Dbamy o to, aby mieszkania były w dobrych lokalizacjach tak, aby wszystko, co potrzebne na co dzień było pod ręką. Sprawdź wolne mieszkania 

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia – Poznań

Dwupokojowe mieszkania na wynajem w Poznaniu są w pełni umeblowane i wykończone w bardzo dobrym standardzie. W lokalu zadbaliśmy o wysokiej jakości sprzęt AGD, jak m.in. zmywarka, lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, czy pralka. Dobro środowiska jest dla nas niezwykle ważne, więc urządzenia te są energooszczędne. A mówiąc o ekologii – w kuchniach znajdziesz odpowiednio oznaczone pojemniki do segregacji odpadów.

Mieszkanie jest wyposażone w łóżko, kanapę, stolik kawowy, a także stół z krzesłami, który jest idealnym miejscem do przedpołudniowej kawy, albo wieczornej kolacji ze znajomymi!

Chcemy, abyś w wynajętym mieszkaniu czuł się w pełni komfortowo. Sprawdź ofertę i wybierz swoje 2 pokojowe mieszkanie!

Dobrze, że
jesteś z nami!

Zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania?
Śmiało, zostaw swoje dane kontaktowe i pozwól, że rozwiejemy Twoje wątpliwości.

W jakim mieście szukasz mieszkania na wynajem?

W jakim języku mamy się kontaktować?

? Menu